| 05 مهر 1399
A A A   En
خبرنگاران مرزبانان آزادی و پاسداشت حقوق شهروندی در عرصه اجتماع هستند.

خبرنگاران مرزبانان آزادی و پاسداشت حقوق شهروندی در عرصه اجتماع هستند.

تاریخ انتشار: 1399/05/16|   بازدید: 27 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران به عنوان گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای مردم، مرزبانان آزادی و پاسداشت حقوق شهروندی در عرصه اجتماع هستند.

 

ابراهیم مبارک قدم در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار، این روز را به خبرنگاران و اهالی رسانه در استان قزوین تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

هفدهم مرداد نشان شده است تا هیچگاه از یاد نرود و فراموش نشود که خبرنگاران برای حفاظت و نگهبانی از اهداف، آرمان ها و ماموریت های خود چه رشادت ها و چه شهامت ها به خرج می دهند و چگونه در هر شرایط و روزگاری در خط مقدم جانانه ایستاده اند؛ که واپسین نمونه ی آن حضور این عزیزان در میدانِ کارزارِ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بیماری کروناست.
بی گمان خبرنگاران به عنوان گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای مردم، مرزبانان آزادی و پاسداشت حقوق شهروندی در عرصه اجتماع هستند.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و اهالی محترم رسانه و اطلاع رسانی استان، به ویژه دوستان و عزیزان فعال در حوزه راه و شهرسازی، تندرستی، بهروزی و سربلندی تلاشگران عرصه خبر و آگاهی بخشی را از درگاه پروردگار یکتا درخواست می نمایم.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد