دوشنبه، 12 خرداد 1399
A A A   En
عوارض آزادراه کرج قزوین در محدوده محمدیه به زودی پیمایشی می شود

عوارض آزادراه کرج قزوین در محدوده محمدیه به زودی پیمایشی می شود

تاریخ انتشار: 1399/02/30|   بازدید: 37 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با توجه به توافق انجام شده در مرحله اول خوروهای حمل و نقل عمومی و بعد از آن کلیه خوروها از مهرگان و محمدیه عوارض مسافت طی شده را خواهند پرداخت.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، ابراهیم مبارک قدم با اعلام این خبر با اشاره به جلسه برگزار شده در دفتر معاون ساخت و توسعه آزادراه راه های کشور با حضور معاون عمرانی استاندار قزوین، مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز و نمایندگان شرکت سپندار برگزار شد، گفت: مقرر شد که ثبت الگوی تردد در آزادراه کرج قزوین در سه مقطع شامل کیلومتر 17 از مبدا کرج، کیلومتر 52 قبل از خروجی آبیک و کیلومتر 95 در محمدیه انجام گیرد.

وی افزود: بر این اساس طی دو ماه دکل ها و تجهیزات در مسیر حدود 98 کیلومتری آزادراه کرج قزوین تعبیه خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان قزوین اضافه کرد: با راه اندازی ایستگاه های فوق عوارض آزادراه بر اساس طول پیمایش شده خودروها محاسبه و دریافت می شود.

مبارک قدم با تاکید بر لزوم اجرایی شدن هر چه زودتر این طرح به ویژه برای اهالی مهرگان و محمدیه عنوان کرد: با عنایت به آماده بودن ایستگاه محمدیه مقرر شد با اعلام پلاک‌های حمل و نقل عمومی (ع و ت)، تا تکمیل سایر ایستگاه های محور، تخفیف پیمایش مسیر در استان قزوین برای این خودروها عملیاتی شود.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد