14 فروردين 1399
En | 
آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان قزوین از ۱۹ اسفند

آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان قزوین از ۱۹ اسفند

تاریخ انتشار: 1398/12/19|   بازدید: 252 |  print

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن از ۱۹ اسفند در استان و در شهرهای بویین زهرا و محمدیه خبر داد

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، ابراهیم مبارک قدم با اعلام این خبر گفت: متقاضیان گروه دوم ثبت نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در چند استان کشور از جمله قزوین، شهرهای محمدیه و بویین زهرا می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 19/12/1398 تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 20/12/1398 با مراجعه به سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن (به آدرس tem.mrud.ir) نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.

وی افزود: کلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.

دبیر شورای مسکن استان عنوان کرد: پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط استفاده از طرح، متقاضیان نهائی با لحاظ شاخص هائی همچون تعداد افراد تحت تکفل، سن سرپرست خانوار، مدت زمان ازدواج و...، اولویت بندی و انتخاب می شوند.

 

مبارک قدم در ادامه گفت: افرادی که در مرحله اول، ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین تاکید کرد: متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می گیرند.

وی اضافه کرد: در شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت نام قرار نداشته اند، در صورت تامین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت نام صورت خواهد پذیرفت و همچنین در شهرهایی که از مرحله اول ریزش ثبت نام بوده و ظرفیت خالی ایجاد شده، پس از اطلاع رسانی ثبت نام انجام خواهد شد.

 

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد