| 26 مرداد 1399
A A A   En
برگزاری نخستین جلسه هیات بازآفرینی استان

برگزاری نخستین جلسه هیات بازآفرینی استان

تاریخ انتشار: 1398/10/22|   بازدید: 60 |  print

نخستین جلسه هیات اجرایی بازآفرینی شهری محلات هدف استان پس از ابلاغ احکام اعضا توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و استاندار قزوین برگزار شد.

 

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین،   با توجه به دستورالعمل مربوطه، اعضای این هیات عبارتند از معاون عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و شهردار قزوین، که نخستین جلسه هیات با حضور این اعضا و مدیرکل دفتر امور شهری و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تشکیل شد.

علی فرخ زاد معاون عمرانی استاندار در این جلسه گفت: موضوع بازآفرینی بسیار گسترده بوده و موارد زیادی را شامل می شود که در این هیات می توان آن را حل و فصل کرد.

وی با اشاره به اختیاراتی که از طرف هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران به این هیات داده شده، افزود: استان قزوین ظرفیت های بسیاری دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و سرعت حرکت برای اجرای طرح های بازآفرینی و بهسازی بافت های ناکارآمد و تاریخی را بیشتر کرد.

ابراهیم مبارک قدم مدیرکل راه و شهرسازی نیز در این جلسه گفت: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و همچنین امکانات دستگاه ها و اختیارات هیات اجرایی می توانیم طرح ها و برنامه های مورد نظر را در راستای اهداف بازآفرینی اجرا کرد.

مقرر شد که جلسات هیات اجرایی بازآفرینی به صورت هفتگی برگزار شده و موضوعات شهرستان ها نیز به ترتیب مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد