هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان قزوین
 | 05 مهر 1399
A A A   En

اخبار

مدیر کل راه و شهرسازی در دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: با توجه به وضعیت موجود، تحریم ها، شیوع کرونا و عدم امکان استفاده از ظرفیت گردشگری، مسکن می تواند پیشران توسعه اقتصادی کشور باشد.
شنبه 30 فروردین 1399
ابراهیم مبارک قدم: میزان توفیق خدمات نظام مهندسی بسته به میزان رضایت مردمی است و مردم باید بدانند که سرمایه گذاری در حوزه ی مهندسی فوایدش به آنها باز خواهد گشت و ساخت و ساز اصولی و حرفه ای حفظ سرمایه های ملی را به همراه خواهد داشت.
شنبه 09 آذر 1398
نمایشگاه آثار مسابقه سراسري عكاسي سومين جشنواره   ساختمان هاى برتر استان قزوين با موضوع سيما و منظر شهری با همکاری اداره کل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی، انجمن انبوه سازان و انجمن سینمای جوان برگزار شد .  
پنجشنبه 02 آبان 1398
رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان: آزمون ورود به حرفه مهندسان پنج شنبه و جمعه 18 و 19 مهرماه برگزار می شود.
دوشنبه 15 مهر 1398
استان قزوین برای ششمین بار موفق به کسب عنوان استان برتر در رعایت مقررات ملی ساختمان شد
پنجشنبه 23 اسفند 1397
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: ایمنی کار در ساختمان های احداثی از سوی مهندسان، پیمانکاران و مالکان باید به یک فرهنگ و رویه معمول تبدیل شود.
یکشنبه 30 دی 1397
رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان گفت: زین پس اخذ گزارش نظارت بر ساختمان ها از مهندسان در شهر قزوین به صورت الکترونیکی انجام میپذیرد
پنجشنبه 24 آبان 1397
سرپرست اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات راه و شهرسازی استان گفت: پیش‌بینی امنیتی لازم در حوزه فنی و زیرساختی انتخابات نظام مهندسی انجام شد در حالی که نرم‌افزار احراز هویت این دوره از انتخابات بومی بوده است .
چهارشنبه 02 آبان 1397
دبیر دستگاه نظارت بر انتخابات هفتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین گفت: با انجام روش نیمه مکانیزه برای این دوره از انتخابات خطای انسانی حذف شده، نتایج آرا مشخص و امکان تحلیل از نتایج فراهم شد .
چهارشنبه 02 آبان 1397
طی مراسمی و با حضور مدیران کل راه و شهرسازی و دفتر فنی استانداری لباس فرم کارشناسان نظارت عالیه استان رونمایی شد.
چهارشنبه 02 آبان 1397