| 25 تیر 1399
A A A   En

اخبار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: باید با تدابیر لازم از سوی شورای تامین مسکن، ترمز افزایش غیرمنطقی قیمت زمین،خانه و اجاره بها را در استان کشید.  
شنبه 21 تیر 1399
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
یکشنبه 15 تیر 1399
بسته سیاستی و تنظیم گری دولت در تمدید قرارداد و افزایش ۱۵ تا ۲۵ درصدی اجاره ها از حرکتهای بدون منطق و التهاب کاذب در حوزه مسکن جلوگیری می‌کند.
ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت روز گذشته مشوق‌های جدیدی را در آیین‌نامه ساماندهی زمین و مسکن ایجاد کرد تا رغبت برای سرمایه‌گذاری در این بخش افزایش یابد، افزود: وزارت راه برای واگذاری زمین به افرادی که بخواهند در حوزه مسکن استیجاری سرمایه‌گذار...
دوشنبه 09 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه قزوین- الموت- تنکابن پنجمین راه دسترسی به شمال کشور را ایجاد می‌کند که فاز اول آن تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
دوشنبه 09 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی گفت: با ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای متقاضیان و نیازمندان برای خانه دار شدن مردم اقدام کرده ایم.
دوشنبه 09 تیر 1399
کلنگ احداث ۱۲۰۰ واحد مسکونی اقدام ملی مسکن روز دوشنبه توسط وزیر راه و شهرسازی در ناحیه شهری مهرگان قزوین به زمین زده شد.
دوشنبه 09 تیر 1399
از کلیه سازندگان پیمانکاران و تولید کنندگان صنعتی ساختمان و فناوری های نوین دعوت به عمل می آید ضمن ارائه گزارشی از سوابق علمی و اجرایی و معرفی امکانات و روش های ساخت و مقایسه آن با سایر روش های موجود در کشور، به لحاظ سرعت در ساخت، کیفیت، قیمت تمام ش...
ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399
مدیرکل راه و شهرسازی قزوین خطاب به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان اظهار داشت: آن دسته از متقاضیانی که در مرحله اول و دوم ثبت نام طرح اقدام ملی نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند می بایست طبق برنامه زمانبندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir   ...
شنبه 10 خرداد 1399
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به تحویل زمین در شهرهای استان از آغاز عملیات اجرایی 1200 واحد از طرح اقدام ملی مسکن در مهرگان در ماه جاری خبر داد.
پنجشنبه 08 خرداد 1399
 عنوانتوضیحات