| 05 مهر 1399
A A A   En

اخبار

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با توجه به پیگیری های به عمل آمده شاهد استقبال مناسبی از پروژه اقدام ملی در مهرگان بوده ایم که بخشی از متقاضیان تایید صلاحیت شده نیز قسط اول خود را واریز کردند.
پنجشنبه 06 شهریور 1399
دوشنبه 20 مرداد 1399
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین: دو حوزه املاک و حقوقی و بازآفرینی شهری و مسکن با حضور دو نماینده از هر معاونت در میز خدمت حضور دارند و پاسخگوی مراجعین می باشند.
چهارشنبه 08 مرداد 1399
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی: زمان مراجعه متقاضیان ثبت نام مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن برای بارگذاری مدارک از طریق پیامک اعلام می‌شود و متقاضیان باید مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه و مدارک را بارگذاری کنند.
چهارشنبه 08 مرداد 1399
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: باید با تدابیر لازم از سوی شورای تامین مسکن، ترمز افزایش غیرمنطقی قیمت زمین،خانه و اجاره بها را در استان کشید.  
شنبه 21 تیر 1399
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
یکشنبه 15 تیر 1399
بسته سیاستی و تنظیم گری دولت در تمدید قرارداد و افزایش ۱۵ تا ۲۵ درصدی اجاره ها از حرکتهای بدون منطق و التهاب کاذب در حوزه مسکن جلوگیری می‌کند.
ﺳﻪشنبه 10 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه دولت روز گذشته مشوق‌های جدیدی را در آیین‌نامه ساماندهی زمین و مسکن ایجاد کرد تا رغبت برای سرمایه‌گذاری در این بخش افزایش یابد، افزود: وزارت راه برای واگذاری زمین به افرادی که بخواهند در حوزه مسکن استیجاری سرمایه‌گذار...
دوشنبه 09 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه قزوین- الموت- تنکابن پنجمین راه دسترسی به شمال کشور را ایجاد می‌کند که فاز اول آن تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
دوشنبه 09 تیر 1399
وزیر راه و شهرسازی گفت: با ساخت یک میلیون واحد مسکونی برای متقاضیان و نیازمندان برای خانه دار شدن مردم اقدام کرده ایم.
دوشنبه 09 تیر 1399

1- متقاضی محترم طرح اقدام ملی مسکن، با توجه به تایید مدارک ثبت نامی، مقتضی ست جهت دریافت تعهدنامه تا تاریخ 06/06/99 به اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین ساختمان فلسطین مراجعه فرمایید. بدیهی ست پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم مراجعه هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی باشد و به منزله انصراف شما می باشد.

2- متقاضی محترم طرح اقدام ملی مسکن، با توجه به بررسی های بعمل آمده مدارک ارائه شده شما دارای نقص می باشد، مقتضی ست تا تاریخ 02/06/99 نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک خود در سایت www.tem.mrud.ir  اقدام نمایید.

بدیهی ست پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم رفع نقص هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی باشد و به منزله انصراف شما می باشد. لطفا از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی خودداری نمایید.

3- متقاضی محترم طرح اقدام ملی مسکن، با توجه به بررسی های بعمل آمده مدارک ارائه شده شما دارای نقص می باشد، مقتضی ست تا تاریخ 05/06/99 نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک خود در سایت www.tem.mrud.ir  اقدام نمایید.

بدیهی ست پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم رفع نقص هیچگونه اعتراضی پذیرفته نمی باشد و به منزله انصراف شما می باشد. لطفا از مراجعه حضوری به اداره کل راه و شهرسازی خودداری نمایید.

4- متقاضی محترم طرح اقدام ملی مسکن، با توجه به افتتاح حساب جهت واریز مبلغ 40 میلیون تومان آورده اولیه در بانک مسکن ، مقتضی ست تا تاریخ 15/06/99 به بانک مسکن شعبه مرکزی واقع در سه راه خیام مراجعه نموده و نسبت به تکمیل واریزی اقدام فرمایید.

بدیهی ست پس از تاریخ اعلام شده در صورت عدم مراجعه و تکمیل ننمودن وجه واریزی، متقاضی توسط سامانه حذف میگردد.

 

 
 عنوانتوضیحات